Випуск 11 класів 2016 р.

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ СЕЛА ТРОЯНІВКА

НАКАЗ

____________2016 року с. Троянівка №_________

Про випуск учнів 11-х класів

Керуючись «Інструкцією про проведення та випуск учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти» та відповідності до ст. 34 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу відділу освіти «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах у 2015 – 2016 навчальному році» № 137 від 25.03.2016 р. та рішення педагогічної ради школи № 4 від 27 травня 2016 року

НАКАЗУЮ:

1. На підставі результатів річного оцінювання та результатів державної підсумкової атестації в старшій школі вручити атестати про повну середню освіту і випустити зі школи таких учнів 11-го класу та учнів екстернатної форми навчання:

1.1. Адамлюк Софію Анатоліївну

1.2. Бандурка Артема Віталійовича

1.3. Бандурка Павла Геннадійовича

1.4. Більчик Анастасію Сергіївну

1.5. Болканюк Зоряну Сергіївну

1.6. Бутко Евеліну Сергіївну

1.7. Вацика Віталія Павловича

1.8. Гладун Наталію Степанівну

1.9. Гоцика Тимофія Петровича

1.10. Дудіну Дарію Сергіївну

1.11. Зінькевич Іванну Валеріївну

1.12. Зубчика Івана Андрійовича

1.13. Іващик Уляну Сергіївну

1.14. Ковальчук Надію Вікторівну

1.15. Кравчука Ярослава Миколайовича

1.16. Кузьміна Романа Богдановича

1.17. Мазурика Михайла Сергійовича

1.18. Медведюк Тетяну Василівну

1.19. Назарук Людмилу Вікторівну

1.20. Портянка Аліка Анатолійовича

1.21. Портянко Зоряну Вікторівну

1.22. Семенюка Олександра Андрійовича

1.23. Семенюка Ярослава Валентиновича

1.24. Скулінця Миколу Вікторовича

1.25. Скулінець Софійку Костянтинівну

1.26. Скулінець Яну Миколаївну

1.27. Смитюх Ангіліну Віталіївну

1.28. Смитюха Майкла Валерійовича

1.29. Смітюха Дмитра Миколайовича

1.30. Смітюха Юрія Анатолійовича

1.31. Смітюха Ярослава Вікторовича

1.32. Тимощука Ореста Олександровича

1.33. Турик Орисю Віталіївну

1.34. Турик Тетяну Віталіївну

1.35. Шуляк Оксану Володимирівну

1.36. Шульгана Станіслава Сергійовича

1.37. Ясюк Ніну Миколаївну.

В. о. директора ________________ О. В.Книшук

Перевід учнів

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ СЕЛА ТРОЯНІВКА

НАКАЗ

____________2016 року с. Троянівка №_________

Про перевід учнів 1 – 8, 10-х класів

Керуючись «Інструкцією про проведення та випуск учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти» та відповідності до ст.34 Закону України «Про загальну середню освіту», «Положення про загальноосвітній навчальний заклад» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, від 14 квітня 2000 року № 964 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад» та спільного рішення педагогічної ради школи і ради школи № 4 від 27 травня 2016 року

НАКАЗУЮ:

1. На підставі результатів річного оцінювання згідно списків класних журналів перевести до наступних класів учнів початкової школи:

1.1. 16 учнів 1 класу до 2 класу :

Бандурку Каріну Віталіївну

Гапонюк Надію Юріївну

Добринську Ілону Леонідівну

Карпчук Ану Петрівну

Кичигіна Юрія Андрійовича

Ковальчук Лілію Вікторівну

Колбун Олександру Миколаївну

Кравчука Андрія Анатолійовича

Медведюка Германа Анатолійовича

Медведюк Зоряну Андріїну

Музичук Андріану Андріївну

Оніщука Артема Дмитровича

Павлючика Романа Васильовича

Романюка Антона Вікторовича

Федорова Матвія Васильовича

Шуляк Тетяну Русланівну

1.2. 13 учнів 2 класу до 3 класу:

Базюка Богдана
Білінську Оксану
Гапонюк Олену
Гнатюк Софію
Зінькевича Іллю
Іващика Матвія
Каплонюка Сергія
Книш Сергій
Курман Анна
Майданюк Ангеліна
Павлік Віталій
Пальчук Вадим
Ротанчук Світлана

1.3. 15 учнів 3 класу до 4 класу

Бандурка Софія
Германюк Валерія
Гриник Вадим
Іващик Ганна
Медведюк Артем
Нерода Артем
Оверчук Богдан
Оверчук Назар
Павлючик Богдан
Семенюк Матвій
Ткачук Дарина
Турик Анна
Турик Дмитро
Шуляк Денис
Шуляк Зоряна

2. Перевести до основної школи згідно списків класних журналів

2.1. 14 учнів 4 класу до 5 класу, а саме

Вознюк Іванна
Гайдучик Назар
Германюк Антон
Гриник Артем
Канюка Роман
Каплонюк Артем
Козлік Вікторія
Медведюк Дмитро
Музичук Богдан
Павлік Сніжана
Пашук Богдан
Ротанчук Альона
Цюркало Клавдія
Шуляк Марія

2.2. 14 учнів 5 класу до 6

Більчик Андрій
Брой Галина
Гайдучик Артем
Добринська Юлія
Кичигина Марія
Кононюк Оксана
Кравчук Богдана
Кусик Микола
Медведюк Ірина
Мосійчук Яна
Оверчук Максим
Семенюк Дмитро
Сопронюк Тетяна
Туревич Богдан

2.3. 15 учнів 6 класу до 7 класу

Адамлюк Анастасія
Іващик Арсен
Канюка Софія
Каплонюк Андрій
Книш Андрій
Кравчук Давід
Медведюк Ілля
Никончук Вікторія
Оверчук Сергій
Оверчук Юлія
Павлік Софія
Семенюк Арсен
Ткачук Вікторія
Федоров Василь
Ярошук Андрій

2.4. 12 учнів 7 класу до 8 класу

Гайдучик Яків
Зінькевич Павло
Іващик Олена
Йовик Станіслав
Ковальчук Анастасія
Кравчук Вікторія
Мосійчук Євгеній
Нерода Іван
Павлючик Тарас
Семенюк Станіслав
Чуднова Еліонора
Ярошук Анатолій

2.5. 6 учнів 8 класу до 9 класу

Бандурка Ярослав
Оверчук Денис
Оверчук Софія
Павлючик Віталій
Ткачук Діана
Шкода Анастасія

3. Перевести до старшої школи згідно списків класних журналів

3.1.11 учнів 10-А класу до 11 класу

Гапонюк Наталію
Зінькевича Миколу
Каплонюк Марію
Копанчука Валерія
Кузьмін Марію
Кусика Івана
Михайлевського Ростислава
Пашука Олександра
Семенюка Рувіма
Сачука Володимира
Турик Юлію

3.2. 18 учнів 10-Б класу до 11 класу

Гапонюк Юлія
Йовик Анастасія
Клепанчук Олексій
Люшик Ніна
Ніжник Софія
Оніщук Альона
Остап¢юк Дарія
Панасюк Анастасія
Пасік Мирослава
Портянко Алла
Портянко Вадим
Ратанчук Ірина
Скулінць Андрій
Скулінець Віта
Смітюх Анна
Смитюх Девід
Смитюх Іванна
Тимощук Іванна

4. Перевести Шуляка Дениса, учня 3 класу інклюзивної форми навчання до 4 класу.

5. Перевести Кононюк Оксану ученицю 5 класу інклюзивної форми навчання до 6 класу.

6. Нагородити за високі досягнення у навчанні таких учнів:

Базюка Богдана
Білінську Оксану
Гнатюк Софію
Майданюк Ангеліна

Ротанчук Світлану

Іващик Ганну

Ткачук Дарину

Гайдучика Назара

Добринську Юлію

Семенюка Дмитра

Медведюк Ірині

Адамлюк Анастасію

Ткачук Вікторію

Семенюка Арсена

Чуднову Еліонору

Ткачук Діану

Шкоду Анастасію

Йовик Анастасію

В.о. директора __________________ О. В.Книшук

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ СЕЛА ТРОЯНІВКА

НАКАЗ

26 травня 2017 року с. Троянівка № 36

Про перевід учнів 1 – 8, 10-х класів

Керуючись «Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015 № 762 та відповідності до ст.34 Закону України «Про загальну середню освіту», «Положення про загальноосвітній навчальний заклад» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, від 14 квітня 2000 року № 964 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад» та спільного рішення педагогічної ради школи і ради школи № 5 від 26 травня 2017 року

НАКАЗУЮ:

1. На підставі результатів річного оцінювання згідно списків класних журналів перевести до наступних класів учнів початкової школи:

1.1. 17 учнів 1 класу до 2 класу :

Білінську Вікторію Олексіївну

Вознюка Богдана Валерійовича

Гапонюк Ірину Михайлівну

Германюк Дарину Миколаївну

Гнатюка Олександра Миколайовича

Гриника Петра Васильовича

Йовик Мілану Русланівну

Каплонюк Антоніну Юріївну

Книш Марію Іванівну

Кузьміна Романа Миколайовича

Кузьміна Юрія Юрійовича

Оверчук Марію Андріївну

Оніщук Мар'яну Сергіївну

Павлік Аліну Анатоліївну

Семенюк Анну Олександрівну

Турик Олену Анатоліївну

Шуляка Івана Руслановича

1.2. 17 учнів 2 класу до 3 класу :

Бандурку Каріну Віталіївну

Гапонюк Надію Юріївну

Добринську Ілону Леонідівну

Карпчук Анну Петрівну

Кичигіна Юрія Андрійовича

Ковальчук Лілію Вікторівну

Колбун Олександру Миколаївну

Кравчука Андрія Анатолійовича

Медведюка Германа Анатолійовича

Медведюк Зоряну Андріївну

Музичук Андріану Андріївну

Оніщука Артема Дмитровича

Павлючика Романа Васильовича

Пірожика Святослава Сергійовича

Романюка Антона Вікторовича

Федорова Матвія Васильовича

Шуляк Тетяну Русланівну

1.3. 13 учнів 3 класу до 4 класу:

Базюка Богдана Віталійовича

Білінську Оксану Олексіївну

Гапонюк Олену Михайлівну

Гнатюк Софію Миколаївну

Зінькевича Іллю Вадерійовича

Іващика Матвія Анатолійовича

Каплонюка Сергія Ігоревича

Книша Сергія Володимировича

Курман Анну Миколаївну

Майданюк Ангеліну Олегівну

Павліка Віталія Анатолійовича

Пальчука Вадима Андрійовича

Ротанчук Світлану Леонідівну

2. Перевести до основної школи згідно списків класних журналів та результатів ДПА

2.1. 15 учнів 4 класу до 5 класу, а саме

Бандурку Софію Анатоліївну

Германюк Валерію Миколаївну

Гриника Вадима Васильовича

Іващик Ганну Сергіївну

Медведюка Артема Андрійовича

Нероду Артема Миколайовича

Оверчука Богдана Володимировича

Оверчука Назара Олександровича

Павлючика Богдана Олександровича

Семенюка Матвія Сергійовича

Ткачук Дарину Миколаївну

Турик Анну Володимирівну

Турика Дмитра Анатолійовича

Шуляка Дениса Руслановича

Шуляк Зоряну Володимирівну

2.2. 15 учнів 5 класу до 6 класу

Вознюк Іванну Валеріївну

Гайдучика Назара Івановича

Германюка Антона Миколайовича

Гриника Артема Васильовича

Канюку Романа Вікторовича

Каплонюка Артема Юрійовича

Козлік Вікторію Сергіївну

Медведюка Дмитра Володимировича

Музичука Богдана Андрійовича

Павлік Сніжану Анатоліївну

Пашука Богдана Івановича

Ротанчук Альону Леонідівну

Смічика Тараса Руслановича

Цюркало Клавдію Віталіївну

Шуляк Марію Володимирівну

2.2. 14 учнів 6 класу до 7 класу

Більчика Андрія Сергійовича

Брой Галину Володимирівну

Гайдучика Артема Івановича

Добринську Юлію Леонідівну

Кичигину Марію Андріївну

Кононюк Оксану Василівну

Кравчук Богдану Анатоліївну

Кусика Миколу Миколайовича

Медведюк Ірину Анатоліївну

Мосійчук Яну Володимирівну

Оверчука Максима Миколайовича

Семенюка Дмитра Володимировича

Сопронюк Тетяну Олександрівну

Туревича Богдана Олександровича

2.3. 15 учнів 7 класу до 8 класу

Адамлюк Анастасію Анатоліївну

ІващикаАрсена Сергійовича

Канюка Софію Вікторівну

Каплонюка Андрія Ігоревича

Книша Андрія Володимировича

Кравчука Давіда Валерійовича

Медведюка Іллю Анатолійовича

Никончук Вікторію Володимирівну

Оверчука Сергія Олександровича

Оверчук Юлію Володимирівну

Павлік Софію Анатоліївну

Семенюка Арсена Сергійовича

Ткачук Вікторію Миколаївну

Федорова Василя Васильовича

Ярошука Андрія Анатолійовича

2.4. 12 учнів 8 класу до 9 класу

Гайдучика Якова Івановича

Зінькевича Павла Валерійовича

Іващик Олену Володимирівну

Йовика Станіслава Григоровича

Ковальчук Анастасію Вікторівну

Кравчук Вікторію Анатоліївну

Мосійчука Євгенія Володимировича

Нероду Івана Миколайовича

ПавлючикаТараса Васильовича

Семенюка Станіслава Володимировича

Чуднову Еліонору Вікторівну

Ярошука Анатолія Анатолійовича

3. Перевести до старшої школи згідно списків класних журналів

3.1. 20 учнів 10 класу до 11 класу

Бандурка Дениса Геннадійовича

Гапонюк Ірину Юріївну

Гапонюка Сергія Юрійовича

Іващика Максима Анатолійовича

Козлік Василину Сергіївну

Козлік Розу Миколаївну

Медведюка Андрія Володимировича

Наумчука Богдана Руслановича

Ніжник Світлану Іванівну

Павліка Олександра Миколайовича

Павлючик Анастасію Олександрівну

Портянка Олександра Володимировича

Семенюка Даниіла Петровича

Семенюка Тараса Андрійовича

Семенюк Тараса Петровича

Смітюха Мирослава Анатолійовича

Сопронюка Івана Олександровича

Турика Івана Віталійовича

Чуднова Андрія Сергійовича

Ярошук Оксану Анатоліївну

4. Перевести Шуляка Дениса, учня 4 класу інклюзивної форми навчання до 5 класу.

5. Нагородити за високі досягнення у навчанні Похвальними листами таких учнів:

Добринську Ілону

Карпчук Анну

Романюка Антона

Колбун Олександру

Федорова Матвія

Базюка Богдана

Білінську Оксану

Гнатюк Софію

Майданюк Ангеліну

Курман Анну

Іващик Ганну

Ткачук Дарину

Гайдучика Назара

Добринську Юлію

Семенюка Дмитра

Адамлюк Анастасію

Ткачук Вікторію

Семенюка Арсена

Чуднову Еліонору

Ніжник Світлану

Козлік Розу

Директор __________________ О. Будь

Кiлькiсть переглядiв: 766

Коментарi